Zobacz inne artykuły

Nie tak dawno pisałam,  że rozpoczynają się wakacje, że słońce, zabawa. Niestety z przykrością stwierdzam iż połowa już dawno za nami. I niestety wakacje się skończą. Jak od zawsze wiadomo wszystko co dobre szybko się kończy. Jednak w tym roku lato zaczęło się marnie i deszczowo. Jednak jak się rozkręciło to na dobre przysmażyło. Nie ma co narzekać , jak na nasz rejon pogoda plażowa, idealna do odpoczynku w okolicy wody. Tak jak pisałam wakacje się kończą ale jedno się nie kończy i to mogę obiecać - zajęcia sportowe z Radą Dzielnicy.

 

 

Rada Dzielnicy Zaspa Rozstaje w ramach swojego budżetu zorganizowała co tygodniowe zajęcia dla wszystkich chętnych mieszkańców. W każdy piątek od 18:00 na boisku przy ZSO8 możecie pograć w piłkę nożną. Od godziny 19:30 Rada zaprasza na zajęcia z siatkówki na Sali w SP 48.

Na zajęcia może przyjść każdy, w każdym wieku.  Wystarczy zabrać strój sportowy, wodę i dobry humor. I powiem jedno – na pewno nie skończą się razem z wakacjami. Zajęcia będą trwały do końca roku jak na tą chwilę wiadomo.

 

Od września jak tylko będą chętni będą również organizowane zajęcia z tenisa stołowego oraz gier planszowych. To wszystko zależy od frekwencji mieszkańców. Szczegóły na jesieni.

 

 

Zajęcia z piłki nożnej i siatkowej cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Nie ma ograniczeń wiekowych, każdy będzie się dobrze bawił pod okiem trenera. Z tygodnia na tydzień jest Was coraz więcej. Są już stali gracze a i zawsze przyjdzie ktoś nowy. Zajęcia trwają 1.5 godziny i żadna pogoda nie jest nam straszna.  

 

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie Rady Dzielnicy Zaspa Rozstaje oraz na Facebooku.

 

 

 

Zapraszam J

 

Aktywne Rozstaje

07 sierpnia 2018

Skontaktuj się z nami

kontakt@zaspa-online.pl

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

ZASPA-online