Zobacz inne artykuły

Codziennie przechodząc ulicami naszej dzielnicy spotykają nas niemiłe niespodzianki. Czepiać można by się wielu rzeczy, brak pasów, samochody przekraczające prędkość i nie ustępujące pieszym,  bałagan przy wiatach śmietnikowych, menele na ławkach. Tych ostatnich w porze letniej przybywa niestety, opalają się na ławkach ale nie o nich dzisiejsza sprawa. Na końcu mam dla Was historyjkę obrazkową więc polecam lekturę.

 

 

Otóż idąc ostatnio pod blokiem przy ulicy Żwirki i Wigury centralnie na środku chodnika leżała kupka….kupka psiej kupki. Oczywiście ominęliśmy jednak jeśli ktoś nie spojrzy pod nogi na pewno niechcianego gościa zaniesie do domu.

 

Tyle się o tym słyszy, mówki i czyta na plakatach czy też znakach. Niestety czytanie rzecz trudna a o schyleniu się nie ma mowy. Właściciele mają głęboko w nosie to, co zostawił ich kochany pupilek. Udają, że ich to nie dotyczy, odsuwają się od psa, bo to przecież nie ich pies. Są tez osoby które swoje pieski noszą w torebkach i wypuszczają tylko na kupkę, a potem myk i znów piesek w torebkę, a kupka już nie. Oczywiście są tacy, którzy po sobie sprzątają sumiennie.

 

Nie ważne jest to jakiej wielkości jest pupil, kupa to kupa i śmierdzi tak samo.

 

 

Zwracam uwagę gdy właściciele wyprowadzają czworonogi przy placach i na placach zabaw, na których to są postawione znaki.  Niejednokrotnie taki właściciel oburza się i odpyskuje a po piesku nie sprzątnie. Trawnik do plażowania w Parku Millennium również służy wielu właścicielom do wyprowadzki piesków mimo zakazów i miejsc do tego wyznaczonych.

 

Rozumiem, trawnik jest piesek przysiądzie udam, że nie widzę i cichaczem umknę mimo iż znam swoje obowiązki. Ale jak można pozwolić defekować na środku chodnika. Nie można pieska po prostu przesunąć ? Nie jest to odosobniony  przypadek. Ze śmietnika znajdującego się koło boiska na ulicy Żwirki i Wigury niejednokrotnie ktoś wyrzuca, worki które wrzucili tam sprzątający po sobie właściciele czworonogów.

 

 

Takie woreczki na psie kupki można nabyć w każdym zoologicznym czy też markecie. A nawet bardzo estetycznie wygląda przy smyczy.

 

Zachęcam do dyskusji w tym temacie, a teraz obiecana historyjka.

 

 

Przygody kupki, powieść w odcinkach

 

 

 

Jak co rano Rocky poszedł ze swoja panią na spacer. Chwila skupienia…. I gotowe !!

  

 

Hurra !! Niech żyję !!

 

Nie tak prędko Kupko. Nie powinnaś leżeć na trawie.

Wskakuj do woreczka. Pani Rockiego sprząta po swoim pupilu.

 

 

W innym przypadku kupka potrafi być bardzo podstępna.

Może próbować schować się pod Twoim butem lub butem Twojego dziecka, które akurat tędy przechodzi.

 

Lub podstępnie i z nienacka przyklei  się do podeszwy sandałka jakiejś dziewczynki.

 

Będzie mi miło jeśli zostawicie po sobie ślad J

 

Śmierdząca sprawa

28 lipca 2018

Skontaktuj się z nami

kontakt@zaspa-online.pl

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

ZASPA-online