Zobacz inne artykuły

     Na wstępie chciałabym wyjaśnić iż poniższy artykuł nie jest sponsorowany przez żadnego kandydata, nie ma za zadanie propagowania żadnego komitetu wyborczego ani żadnej partii. Ilość zdjęć, ich  wielkość nie sugeruje wyboru, ma za zadanie jedynie pokazać jak wygląda nasza dzielnica podczas kampanii wyborczej.

 

Jak wiemy, widzimy i słyszymy Wybory Samorządowe już 21 października. W skrzynkach pocztowych znajdujemy stos ulotek z kandydatami i ich programem. Spacerując po ulicy z każdej latarni, ze słupa czy z płotu spoglądają na nas te same powtarzające twarze. Mnie osobiście jeden Pan wystraszył gdy wychodziłam z tunelu, gdyż jak do niego wchodziłam kilka godzin wcześniej jeszcze go tam nie było.

Nie przeszkadzają mi te plakaty, banery w żaden sposób, jedynie denerwują mnie wandale którzy próbują pokazać swoja siłę i moc na twarzach osób na nich przedstawionych. Po co? Dla mnie nie śmieszne wcale, no dobra sama za dzieciaka rysowałam po twarzach osób w gazecie ale miałam wtedy 8 lat i wtedy to było zabawne.

 

Zastanawia mnie jednak jaką formę przedstawiania wolą mieszkańcy. Więcej znaczy lepiej czy może mniej a konkretniej. Mam tu na myśli ilość plakatów jednego kandydata. Widzimy znane już nam twarze obecnych Radnych ale są też nowe, świeże wizerunki. Kto ma większe szanse?  Wyniki wyborów to zweryfikują. Gdańsk jest prężnie rozwijającym się miastem, wiadomo zawsze może być lepiej więc Was kandydaci cała nadzieja. 

Nasz okręg wyborczy ma numer 5 w którego skład wchodzi Zaspa Rozstaje, Zaspa Młyniec, Przymorze Wielkie oraz Przymorze Małe. Głosujemy w niedzielę 21 października w godzinach 7-21. Dostaniemy trzy karty do głosowania. Głos oddajemy na Kandydata do Rady Miasta, Sejmiku Wojewódzkiego oraz na Prezydenta Miasta.

 

A teraz pospacerujmy dzielnicą i popatrzmy kto i gdzie na nas patrzy.

 

Wszystkim życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.

 

J.

 

Wybory

13 października 2018

Skontaktuj się z nami

kontakt@zaspa-online.pl

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

ZASPA-online